I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Węgrowie
Loading
Dziś wtorek, 12 grudnia 2017r.
A - / A+

Nasze osiągnięcia

osiągnięcia

 

Laureaci oraz finaliści olimpiad

Rok

Imię i nazwisko

Rodzaj olimpiady lub konkursu

2016

Marta Miszczak,

Urszula Bielińska, Łukasz Gliściński

Finaliści X Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie Kolbe

2014 

Anna Mudant

Finalistka Olimpiady Myśli Jana Pawła II

2014

Adam Kostrzewa

Finalista Olimpiady Historycznej

2014 

Marlena Derlicka

Natalia Murawska

Iwona Słowik

Finalistki Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie Kolbe

2014 

Mariusz Jaczewski

Finalista Konkursu Fizycznego organizowanego pod patronatem Politechniki Warszawskiej

2014 

Iza Dudkiewicz

Adrianna Patoka

Olga Wrzosek

Karolina Zenik

Udział w zawodach okręgowych Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

2014 

Eliza Gołębiewska Paulina Sobiepanek

Udział w zawodach okręgowych Olimpiady Filozoficznej

2014 

Bartłomiej Krasodębski

Udział w zawodach okręgowych Olimpiady Języka Angielskiego

2013 

Anna Mudant

Finalistka Olimpiady Myśli Jana Pawła II

2013

Ewa Nowatcińska

 Natalia Postek

Paulina Samotyjek

Udział w zawodach okręgowych Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

2013

Bartłomiej Krasodębski Dominika Ładosz

Udział w zawodach okręgowych Olimpiady Języka Angielskiego

2013

Aleksandra Gałązka

Adam Zdanowski

Udział w zawodach okręgowych Olimpiady Ekologicznej

2013

Marta Supeł

Udział w zawodach okręgowych Olimpiady Filozoficznej

2013

Michał Knecht

Udział w zawodach okręgowych Olimpiady Fizycznej

2012

Adrianna Boruc

  Finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

2012

Anna Pałdyna

  Finalistka Olimpiady Teologii Katolickiej

2012

Adrianna Boruc

Anna Bardadyn

Marta Kalbarczyk

Weronika Powierża

Paulina Samotyjek

 Udział w części ustnej zawodów okręgowych Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

 

2012

 Mateusz Próchnicki

Udział w zawodach okręgowych Olimpiady Historycznej

2012

Jakub Maciąg

Finalista ogólnopolskiego Konkursu Fizycznego Politechniki Warszawskiej

2012

Anna Ołówek

Sylwia Karczewska

Udział w zawodach okręgowych Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki

2012

 Anna Mudant

Katarzyna Gołębiewska Karolina Kruk

 Udział w zawodach okręgowych Olimpiady Myśli Jana Pawła II

2012

Wioletta Rabińska

Emilia Drzażdżyńska

 Udział w wojewódzkim etapie Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

2011 

Magdalena Supeł

Finalistka Olimpiady Filozoficznej

2011

 Elżbieta Konopińska Monika Ryczkowska

 Finalistki Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

2011

Elżbieta Konopińska

Monika Ryczkowska

Anna Pałdyna

Joanna Strzałkowska Alicja Żeleźnicka

Udział w ustnej części zawodów okręgowych Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

2011

Michał Knecht

Wyróżnienie w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym "Lwiątko"

2011

Magdalena Rudnik

   Udział w okręgowym etapie Olimpiady Języka Angielskiego

2011 

Barbara Gołębiewska

Finalistka Olimpiady Teologii Katolickiej

2011 

Melania Pełczyńska

Udział w okręgowym etapie Olimpiady Biologicznej

2010

Marta Adaśko

Magda Supeł

Urszula Janiuk

finalistki ogólnopolskiej Olimpiady Literatury  i Języka Polskiego ( na Mazowszu 5 os., w tym 3 z naszej szkoły!!!!). Wynik ten jest równoznaczny z osiągnięciem 100% na egzaminie maturalnym z języka polskiego!

2009

Kamila Boruc

Finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

2007

Bartłomiej Dębski

Laureat XXXIII Olimpiady Historycznej

2007

Daniel Chemycz

Udział w II etapie Olimpiady Historycznej

2007

Tomasz Pietrzak

Mariusz Nojszewski

Finaliści etapu wojewódzkiego

XXII Olimpiady Ekologicznej

2006

Tomasz Pietrzak

Mateusz Kodym

Laureat etapu wojewódzkiego

XXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Finalista z uprawnieniami

2006

Adam Szewczyk

Udział w II etapie konkursu fizycznego

2006

Piotr Gołoś
Adam Szewczyk
Katarzyna Rogala

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”

2005

Krzysztof Sowa
Paweł Godlewski

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”

2005

Piotr Gołoś

I miejsce w wojewódzkim mazowieckim konkursie „Alfik matematyczny”

2005

Katarzyna Rogala

III miejsce w województwie mazowieckim w konkursie „Alfik matematyczny”

2005

Mariusz Nojszewski

VII miejsce w województwie mazowieckim w konkursie „Alfik matematyczny”

2005

Bartłomiej Dębski

V miejsce w kraju w ogólnopolskim konkursie „Alfik humanistyczny”

2005

Agata Rozbicka

Finalistka Olimpiady Języka Rosyjskiego

2005

Daniel Kuczyński

I miejsce w kraju w ogólnopolskim konkursie „Alfik humanistyczny”

2005

Paweł Poławski

Laureat fizycznego konkursu „Poszukiwanie talentów”

2005

Anna Cholewa
Anna Matusik
Daniel Kuczyński

Finaliści etapu Wojewódzkiego XX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

2003

Grzegorz Ruciński

Finalista IX Konkursu Fizycznego Kuratorium Oświaty w Warszawie i Wydziału Politechniki Warszawskiej

2003

Grzegorz Ruciński

Udział w II etapie Olimpiady Fizycznej

2003

Marcin Wyrzyk
Paweł Dębiec

Udział w II etapie Konkursu Fizycznego

2003

Paweł Debiec

Finalista Powszechnego Internetowego Konkursu dla Uczniów Szkół Średnich

2003

Marcin Wyrzyk

Wyróżnienie w finale Powszechnego Internetowego Konkursu dla Uczniów Szkół Średnich

2001

Iwona Rozbicka

I miejsce w Międzynarodowej Olimpiadzie Języka Rosyjskiego w Moskwie

2001

Barbara Matusik

I miejsce w wojewódzkim konkursie literackim „Życie i twórczość Cypriana Kamila Norwida”

2001

Sylwia Grodzka
Sylwia Kamut
Tomasz Nurkiewicz

VII miejsce w Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Turystyczno – Krajoznawczym PTTK

2001

Izabela Królik

Wyróżnienie w Konkursie Wiedzy o Życiu

i Spuściźnie Kardynała Wyszyńskiego

2000

Agnieszka Baum

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu

„Prymus 2000”

2000

Aleksandra Borkowska

Finalistka Konkursu Wiedzy o Samorządzie

i Historii Mazowsza

2000

Iwona Rozbicka

Finalistka Olimpiady Języka Rosyjskiego

2000

Anna Kąkol

III miejsce w konkursie „Seniorzy ku międzypokoleniowej solidarności”

1998

Karol Lasocki
Agnieszka Kocon

Finaliści Olimpiady Wiedzy o Polsce

i Świecie Współczesnym

1997

Jarosław Piotr Szczepanik

Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Geograficznej

1997

Jarosław Piotr Szczepanik

Finalista olimpiady Chemicznej

1997

Dorota Iwaniuk

Laureatka Olimpiady Języka Rosyjskiego

1997

Jolanta Wyszomierska

Laureatka Olimpiady Języka Rosyjskiego

1997

Agnieszka Burnus
Katarzyna Gąsior
Urszula Frączek
Grzegorz Kiryłowicz

Finaliści Olimpiady Języka Rosyjskiego

1997

Jacek Bartnik

Laureat Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

1996

Hanna Ufnal

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym

1996

Paweł Rytel - Adrianik

Zwycięzca Wojewódzkiego Konkursu Prac Maturalnych

1996

Hanna Ufnal

Finalistka wojewódzkiego konkursu

„Prymus 1996”

1995

Katarzyna Bornus

Finalistka Olimpiady Języka Rosyjskiego

1994

Michał Gago

Finalista Olimpiady o Polsce i Świecie Współczesnym

1993

Adam Okoń

Laureat Olimpiady Chemicznej

1989

Andrzej Cichocki

Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Artystycznej

1980

Anna Sawicka

Udział w II etapie Olimpiady Języka Polskiego

1980

Dorota Ilczuk

Udział w II etapie Olimpiady Języka Polskiego

1979

Małgorzata Gierłowska

Udział w II etapie Olimpiady Języka Polskiego

1977

Michał Bukowicki

Laureat Olimpiady Astronomicznej

1976

Michał Bukowicki

Laureat Olimpiady Fizycznej

I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Węgrowie
ul. Adama Mickiewicza 3
07-100 Węgrów
tel./fax:(0 25) 792 44 24
e-mail: lo_weg@poczta.onet.pl
created by: Paweł Piotrowski