Dziś wtorek, 27 października 2020r.
A - / A+
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Oferta zajęć pozalekcyjnych

w I Liceum Ogólnokształcącym

im. A. Mickiewicza w Węgrowie

Rodzaj zajęć

Nauczyciel prowadzący

Sala

Termin

Zajęcia w ramach projektu „Szkoły z duchem czasu”

z zakresu:

języka niemieckiego

języka angielskiego

matematyki

chemii

biologii

fizyki

geografii

informatyki

oraz warsztaty z kompetencji kluczowych

 

p. Iwona Połaska

p. Aldona  Marcinowska

p. Magdalena Kruszewska

p. Daniel Cichocki

p. Adriana Ajchel-Morawska

p. Elwira Szymańska

p. Magdalena Trojanowska

p. Iwona Szczepanik

p. Agnieszka Szwed

p. Bożena Adaśko

p. Jarosław Krakowski

p. Małgorzata Wyszomierska

p. Wojciech Gerej

p. Joanna Kowalczyk

p. Agata Puścian

p. Monika Sulińska-Bieńkowska

p. Magdalena Olszewska

według grafiku

według harmonogramu

Konsultacje –  przygotowanie do matury z geografii

p. Wojciech Gerej

21

Czwartek,15.15-16.00

Konsultacje – przygotowanie do olimpiady i matury rozszerzonej  języka angielskiego

p. Elwira Szymańska

28

Czwartek, 13.35-14.20

Przygotowanie do matury z chemii

p. Irena Wodkowska

30

Poniedziałek, 15.00-15.45

Przygotowanie do OLiJP i Olimpiady Filozoficznej

p. Ewa Dmowska

12

Środa, 14.30-15.10

Przygotowanie do OLiJP

p. Iwona Bednarczyk

36

Wtorek, 13.35-14.20

Zajęcia - konsultacje z fizyki (1pt+zainteresowani)

p. Bogumiła Mazurek

32

Poniedziałek, 14.25-15.10

Przygotowanie do matury -  język hiszpański

p. Joanna Częścik

6

Poniedziałek, 15.10-16.00

Przygotowanie do matury - język francuski

p. Joanna Częścik

6

Czwartek, 15.10-16.00

Przygotowanie do matury z biologii

p. Bożena Adaśko

24

Poniedziałek, 13.35-14.20

Kółko matematyczne

p. Grażyna Orzechowska

11

Piątek, 15.10-16.00

Przygotowanie do matury z biologii

p. Teresa Gielewicz

4

Poniedziałek , 13.35-14.20

Koło geograficzne (2 BIZ)

p. Wojciech Banaś

23

Czwartek 15.15-16.00

Koło matematyczne (1BIZ)

p. Iwona Szczepanik

39

Poniedziałek, 14.25-15.10

Koło polonistyczne (2HUM)

p. Katarzyna Sternicka

11

Wtorek, 8.00-8.45

SKS tenis stołowy

p. Dariusz Jaszczur

Sala gimnastyczna

Wtorek, 14.25-15.25

Środa, 14.25-15.25

SKS szachy

p. Dariusz Jaszczur

świetlica

Piątek, 13.35-14.35

SKS piłka ręczna/nożna

p. Grzegorz Wieczorek

Sala gimnastyczna

Poniedziałek, 15.15-16.00

Czwartek, 15.15-16.15

SKS piłka siatkowa

p. Tomasz Wieczorek

Sala gimnastyczna

Wtorek, 15.15-16.15

Środa, 15.15-16.15

Kurs gitarowy

p. Agnieszka Białczak

3

Środa, 14.30

I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Węgrowie
ul. Adama Mickiewicza 3
07-100 Węgrów
tel./fax:(0 25) 792 44 24
e-mail: lo_weg@poczta.onet.pl
created by: Paweł Piotrowski