I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Węgrowie
Loading
Dziś piątek, 20 października 2017r.
A - / A+
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
RODZAJ ZAJĘĆ NAUCZYCIEL PROWADZĄCY SALA TERMIN ADRESACI
Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z geografii Wojciech Gerej 21 wtorek 12.45-14.20 (co 2 tyg.) uczniowie zdający maturę z geografii
Przygotowanie do Olimpiady Literatury i Języka Polskiego Iwona Bednarczyk 36 wtorek 8.00-8.45 uczniowie klas II i III
„Logo - gadki” Trening przed maturą ustną Magdalena Olszewska 2 środa 8.00-8.45 uczniowie klas I, II, III
Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki Sylwia Kur 37 poniedziałek 9.50-10.35 uczniowie klas III
Zajęcia przygotowujące do Olimpiady Literatury i Języka Polskiego Katarzyna Sternicka 34 czwartek 15.15-16.00 uczniowie klasy II E i klas III
Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki Edyta Szczęśniak 11 wtorek 14.25-15.10 uczniowie klas III c
Zajęcia przygotowujące do matury podstawowej z języka angielskiego Aleksandra Iwaneczko – Kresa 1 wtorek 14.25-15.10 uczniowie klas III
Zajęcia konsultacyjne z matematyki dla klas I - III Grażyna Orzechowska 11 wtorek 12.45-13.30 uczniowie klas I – III
Zajęcia przygotowujące do matury z j. niemieckiego na poziomu (dla uczniów mających trudności w nauce). Ewelina Żółkowska 40 poniedziałek 14.25-15.10 3E i F (wszyscy uczniowie)
Zajęcia dodatkowe (olimpiada) (matura) język francuski Wioletta Trzeciak 38 czwartek 13.35-14.20 uczniowie II IIId
Zajęcia przygotowujące do matury pisemnej rozszerzonej Teresa Gielewicz 4 wtorek 14.25-15.10 uczniowie kl. II i IIId,f
Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej z języka niemieckiego Iwona Połaska 38 poniedziałek 15.15-16.00 uczniowie kasy 3a,b,e
Wolontariat Joanna Kowalczyk 18 w zależności od potrzeb uczniowie klas I
Zajęcia konsultacyjne z chemii dla klas I, II, III Magdalena  Mamrot 30 środa 14.25-15.10 uczniowie klas I, II, III
Przygotowanie do matury rozszerzonej z języka angielskiej Magdalena Kruszewska 40 piątek 8.00-8.45 uczniowie klas 3a i 3b
Przygotowanie do matury (poziom podstawowy) Ewa Dmowska 12 czwartek 15.10-16.10 uczniowie klas II i III
Zajęcia Szkolnego Klubu Sportowego (piłka ręczna, piłka siatkowa dziewcząt) Tomasz Wieczorek sala gimnastyczna wtorek 15.10-16.40 I-III dziewcząt
Zajęcia Szkolnego Klubu Sportowego (piłka ręczna, nożna, siatkowa chłopców) Grzegorz Wieczorek sala gimnastyczna środa 15.10-16.40 I –III chłopcy
Zajęcia „Zawierucha” taniec ludowy Podlaski Kinga Veit sala gimnastyczna piątek 14.30-16.30 I –III chłopcy dziewczęta
Konsultacje z biologii Bożena Adaśko świetlica poniedziałek, środa 13.35 – 14.20 uczniowie klas I,II
Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej z matematyki Iwona Szczepanik 31 piątek 13.30 – 14.20 uczniowie klasy 3D i bloku D
Konsultacje przedmiotowe Lucjan Jachowicz 22 poniedziałek 14.20 – 15.05 I – III klasy
Zajęcia sekcji tenisa stołowego i piłki koszykowej Dariusz Jaszczur sala gimnastyczna czwartek 15.15-16.00 I – III klasy
Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki Dominika Czarnogórska 11 piątek 14.25-15.10 uczniowie kl. IId, IIIf
Eksperyment fizyczny „Na ścieżkach fizyki” Bogumiła Mazurek UPH, 32 wg ustaleń uczelni uczniowie klasy 3a i 3d
Zajęcia z fizyki – konsultacje Bogumiła Mazurek 32 poniedziałek 13.35-14.20 (co 2 tyg.) wszyscy uczniowie

I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Węgrowie
ul. Adama Mickiewicza 3
07-100 Węgrów
tel./fax:(0 25) 792 44 24
e-mail: lo_weg@poczta.onet.pl
created by: Paweł Piotrowski